Zaplatanie warkoczyków

Sprawdzona oferta z Radomska dotycząca usługi zaplatania warkoczyków. Warkoczyki to fryzura całoroczna. Czas zaplatania warkoczyków na całej głowie to około 8 do 9 godzin. Cała głowa to około 160 do 200 sztuk zaplecionych warkoczyków. Liczba warkoczyków głownie zależna jest od gęstości włosów naturalnych oraz grubości zaplatanych warkoczyków.

Plecenie warkoczyków

Warkoczyki można zapleść już na włosach o długości około 6 cm. Wykonanie warkoczyków w przypadku tak krótkich włosów polega na doplataniu - specjalnym splataniu włosów naturalnych z syntetycznymi. Włosy syntetyczne pozwalają zarówno przedłużyć jak i zagęścić włosy.

Zaplatanie warkoczyków syntetycznych

Warkoczyki to fryzura na około 3 miesiące, potem rozplata się i włosy naturalne są takie jak przed zaplataniem. Plusem jest to, że nie używa się w tym czasie suszarki i prostownicy przez co włosy mogą trochę odpocząć od tego typu urazów. Po ok. 2 - 3 miesiącach można przeplatać przód i boki i dalej cieszyć się piękną fryzurą. Warkoczyki zdejmujemy, rozplatamy a nie obcinamy dzięki temu włosy po zdjęciu są dłuższe niż przed założeniem. Pomyśl o nowej, fantastycznej fryzurze. Zaskocz wszystkich nowym wizerunkiem.

Warkoczyki syntetyczne do pasa

Warkoczyki syntetyczne - włosy 100% kanekalon, czas noszenia ok 3 miesięce, wiele kolorów do wyboru, nie niszczą włosów, głowę wystarczy myć raz w tygodniu normalnym szamponem.

Warkoczyki syntetyczne na krótkich włosach

Żeby wykonać warkoczyki syntetyczne lub dredloki wystarczy mieć 5-6 cm własnych włosów. Fryzura utrzymuje się na głowie około 3 miesiące.

Warkoczyki na całej głowie cena

Cena zaplatania warkoczyków waha się od 150 zł do 400 zł za całą głowę.
Cena w dużej mierze zależy od gęstości oraz od długości włosów. Dla przykładu orientacyjne ceny wg długości włosów:

  • Cena zaplecenia warkoczyków do pasa to 400 zł (zaplatanie warkoczyków na całej głowie)
  • Cena zaplecenia warkoczyków do łopatek to 300 zł (zaplatanie warkoczyków na całej głowie)

Gotowe warkoczyki syntetyczne